کد خبر: 8023 | تاریخ انتشار: ۰:۳۹:۴۶ - جمعه ۱۰ آبا ۱۳۹۲ | بدون نظر | |

نجات دختر زنده به گورشده پاکستانی

به گزاراش منابع خبری پاکسان این دختر که پس از تجاوز و زنده به گور شدن هوشیاری خود را به دست آورد وسعی کرد خود را از زیر اوار بیرون بکشد تقلای وی مورد توجه عابران قرار گرفت و آنها صدیقه را از زیر خاک نجات دادند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، دختر 13ساله پاکستانی پس از تجاوز توسط افراد ناشناس در شهر پنجاب زنده به گور شد.دختر پاکستانی

ساکنان منطقه روستای “توباتک سینگ” در ایالت پنجاب به پلیس منطقه گفتند : صدیقه مقال دختر 13 ساله ای است که در مسیر رفتن به کلاس قرآن ربوده شد و در بیابان مورد تجاوز افراد ناشناس قرار گرفت.

براساس این گزارش متجاوزان پس از این که فکر کردند این دختر مرده است، سعی کردند پیکر بی جان او را در کنار جاده ای زیر خاک مخفی کنند.
اما این دختر نوجوان که زنده مانده بود ، هوشیاری خود را به دست آورد و تلاش کرد تا خود را از زیر زمین بیرون بکشد. تقلای وی مورد توجه عابران قرار گرفت و آنها صدیقه را از زیر خاک نجات دادند و به بیمارستان رساندند.
نشریه تایمز هندوستان می نویسد: دادگاه محلی به اداره پلیس منطقه دستور داده است فورا تحقیقات در این زمینه را تکمیل و متجاوزان را دستگیر کند.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است
کلمات کلیدی این خبر:

ارسال نظر


آخرین موضوعات