کد خبر: 8072 | تاریخ انتشار: ۰:۰۶:۰۶ - یکشنبه ۲۶ آبا ۱۳۹۲ | بدون نظر | |

مددکاران زندانها پل ارتباطی بین مددجویان با مراجع قضایی و خانواده های آنان هستند

ˈعباس لقمانیˈ روز سه شنبه در نشست با کارشناسان اجرای احکام، مددکاری و آمار و رایانه زندانهای استان افزود: ارائه خدمات اجتماعی مددکاران در زندان ها باید با ظرافت و مهارت انجام شود تا زندانیان از بحران های ناشی از حبس دور نگه داشته شوند که این مهم زمینه اصلاح و تربیت آنان را بیش از پیش فراهم می کند.

وی همچنین به اهمیت کار آمار مددجویان نیز در زندانها اشاره کرد و گفت: اگر آمار و اطلاعات زندانیان به درستی ثبت نشود، برنامه ریزی ها و هدف گذاری ها دچار مشکل می شود و ثبت اطلاعات باید با دقت خاصی انجام شود.

معاون اصلاح و تربیت زندانهای هرمزگان، با اشاره به اجرای صحیح احکام قضایی در زندان ها نیز بیان داشت: کارشناسان اجرای احکام هم باید با آگاهی کامل ازقوانین، آیین نامه و دستورالعمل های سازمانی، ضمن اجرای دقیق قانون، حافظ حقوق مددجویان نیز باشند تا حقی از آنان ضایع نشود.80902644-5189479

وی با بیان اینکه تنگناها ومشکلات دستگاهها با مشارکت کارکنان برطرف می شود، اظهارکرد: باید با همفکری زمینه بهبود و ارتقای جایگاه سازمانی را فراهم کرد.

سرپرست معاونت توسعه منابع انسانی زندانهای هرمزگان نیز گفت: اهداف سازمانی با انجام روش های صحیح و اصولی و درچارچوب روش های علمی و تخصصی دست یافتنی تر می شود.

عبدالحمید دولتی افزود: پویایی و کارآمدی دستگاه منوط به تعامل بین بخشی، افزایش کارایی، توانایی و احساس مسوولیت تمامی کارکنان است که باید همه به این سمت حرکت کنند.

وی، همچنین خواستار ارتقای سطح دانش کارکنان و توجه بیشتر به برنامه های توسعه سوم قضایی در حوزه های مختلف شد.

RelatedPost

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است
کلمات کلیدی این خبر: ,

ارسال نظر


آخرین موضوعات