کد خبر: 828 | تاریخ انتشار: ۱۰:۳۲:۴۲ - یکشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۰ | بدون نظر | |

تجاوز به 114 زن معلول توسط پرستار سوئیسی

به گزارش سرویس حوادث جام نیوز، به نقل از خبر روز 31 دسامبر(10 دی) خبرگزاری سوئیس، پرستار 54 ساله سوئیسی اعتراف کرد به 114 معلول و ناتوان طی 29 سال خدمت کاری اش تجاوز کرده است.
پلیس بعد از شکایت دو نفر علیه متهم، وی را بازداشت و روانه زندان کرد.
دو قربانی معلول این ماجرا که در آسایشگاه معلولین نگهداری می شدند به والدین خود گفتند که پرستارشان از آنها سوء استفاده جنسی کرده است. پلیس منطقه برن در سوئیس تایید نمود که متهم رسما اعتراف کرده به 114 نفر از جمله یک نوزاد یک ساله تجاوز کرده است.
وی همچنین به 8 مورد تلاش برای تجاوز نیز اعتراف کرده است.
اغلب قربانیان این مرد جنایتکار از معلولان فیزیکی و یا ذهنی بوده که کم سن وسال ترین آنها در زمان وقوع جرم یک ساله بوده است. بر اساس مدارک موجود متهم از سال 1982 بدین سو در 8 آسایشگاه مختلف در سوئیس کار کرده که 5 آسایشگاه در منطقه برن قرار داشته است.
«کریستوفر شوئر» بازپرس پرونده در کنفرانس خبری گفت صدها عکس و ویدئوی مستهجن که متهم را حین ارتکاب جرم نشان می دهد از خانه وی بدست آمده است.
گفتنی است متهم یکبار در سال 2003 توسط خانواده دختری 13 ساله به اتهام سوء استفاده جنسی بازداشت شده بود اما پلیس گزارش دخترک معلول را باور نکرده و پرونده را مختومه اعلام کرده بود که هم اکنون پرونده دوباره بازگشایی شده است.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین موضوعات