کد خبر: 84 | تاریخ انتشار: ۷:۴۱:۱۵ - چهارشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۰ | ارسال نظر مسدود است. | |

قتل کودک 5 ساله به دست برادر معتاد

قتل کودک 5 ساله به دست برادر معتاد

من، همسر و پسر بزرگم به ماده مخدر شیشه اعتیاد داریم و از طرفی خانه‌ای هم نداریم برای همین شب‌ها را در خیابان و پارک می‌خوابیم. همسرم چند وقتی است یک مرغداری را پیدا کرده و شب‌ها در آنجا می‌خوابد …
 
 
کد خبر: ۲۱۲۳۱۸
تاریخ انتشار: ۳۰ آذر ۱۳۹۰ – ۰۶:۲۳
 
رسیدگی به پرونده قتل کودک پنج‌ساله‌ای که به دست برادر معتادش از پا درآمده است، به‌زودی در دادگاه کیفری استان البرز آغاز می‌شود.متهم به قتل که نوجوانی 15ساله است بعد از مصرف ماده مخدر شیشه برادر خودش را به قتل رساند. ماموران پلیس ماهدشت کرج روز پنجم دی سال گذشته وقتی از مرگ مشکوک پسربچه خردسالی در یکی از باغ‌های اطراف شهر باخبر شدند برای پیگیری موضوع به آنجا رفتند و جسد را مشاهده کردند. آنها فهمیدند پدر و برادر این کودک نیز در باغ حضور دارند به همین دلیل به بازجویی از مرد میانسال پرداختند.

او با ابراز بی‌اطلاعی از چگونگی مرگ فرزندش گفت: «من، همسر و پسر بزرگم به ماده مخدر شیشه اعتیاد داریم و از طرفی خانه‌ای هم نداریم برای همین شب‌ها را در خیابان و پارک می‌خوابیم. همسرم چند وقتی است یک مرغداری را پیدا کرده و شب‌ها در آنجا می‌خوابد من و دو پسرم هم چند شب بود به این باغ می‌آمدیم. دیشب پسرکوچکم امیر بین من و برادرش خوابید اما صبح که بیدار شدم اثری از او نبود برای همین از برادرش امید خواستم دنبال او بگردد امید هم بعد از کمی جست‌وجو جسد برادرش را پیدا کرد و به من گفت حیوانات وحشی او را کشته‌اند.»

پدر امیر در حالی این ادعا را مطرح کرد که روی بدن کودک پنج‌ساله اثری از حمله حیوانات وحشی دیده نمی‌شد. به همین دلیل جنازه به پزشکی قانونی انتقال یافت و متخصصان بعد از انجام آزمایش‌های لازم اعلام کردند پسربچه به دلیل اصابت جسمی سخت به سرش دچار خونریزی داخلی شدید شده و جانش را از دست داده است.

پس از اعلام این نظریه برادر مقتول تحت بازجویی قرار گرفت او همان حرف‌ها را تکرار کرد و گفت: «شب که ما خواب بودیم برادرم برای بازی به وسط باغ رفت و در آنجا توسط حیوانات کشته شد.»درحالی که به نظر می‌رسید مظنون 15ساله موضوعی را پنهان می‌کند، بازجویی از وی ادامه یافت و او سرانجام به کشتن برادر خردسالش اقرار کرد.

امید در اعترافاتش گفت: «آن شب شیشه کشیده بودم و حال خوبی نداشتم برادرم مرتب شیطنت می‌کرد و دوست داشت بازی کند. پدرم به من گفت کمی امیر را سرگرم کنم من هم همراه او به وسط باغ رفتم اما هر کاری کردم امیر آرام نشد. به‌شدت خواب‌آلود بودم و مصرف شیشه باعث شده بود کنترلم را از دست بدهم برای همین در یک لحظه به برادرم حمله کردم و دستانم را دور گلویش فشار دادم آنقدر به این کار ادامه دادم تا امیر روی زمین افتاد بعد میله‌ای را که آن نزدیکی بود برداشتم و ضربه‌ای به سر او زدم و پیش پدرم برگشتم و خوابیدم.»

متهم به قتل ادامه داد: «صبح وقتی پدرم از من خواست امیر را پیدا کنم وانمود کردم دنبال او می‌گردم بعد از چند دقیقه هم ادعا کردم حیوانات او را کشته‌اند.»

امید بعد از تشریح چگونگی قتل به بازسازی صحنه جرم پرداخت و با دستور قضایی بازداشت شد. امید در جلسات بازپرسی نیز همین اعترافات را تایید کرد و سپس برای وی قرار مجرمیت و کیفرخواست صادر شد و قرار است او به‌زودی در دادگاه کیفری استان البرز از خودش دفاع کند.منبع: شرق

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.


آخرین موضوعات