کد خبر: 8407 | تاریخ انتشار: ۰:۰۱:۳۱ - چهارشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۲ | بدون نظر | |

قتل خانوادگی، نتیجه ازدواج اجباری

زن جوان که از ازدواج اجباری ناراحت بود به برادرشوهرش علاقه‌مند شد و آن دو دست به جنایت زدند تا بتوانند با هم ازدواج کنند.

به گزارش شرق، دو پسر نوجوان ساعت19 روز جمعه هفته پیش در حالی‌که به شدت ترسیده بودند به کانکس پلیس در نزدیکی شهرک امام‌حسین(ع) اسلامشهر رفتند و گفتند جنازه مردی در پارک افتاده است. دو مامور به آدرس اعلام‌شده رفتند و پیکر مردی را دیدند که غرق در خون بود. ساعتی بعد کارآگاهان جنایی خود را به محل حادثه رساندند و تحقیقاتی را در این خصوص آغاز کردند. آنها با توجه به مدارک هویتی همراه مقتول فهمیدند او مردی 24ساله به نام جعفر است. آثار جراحت نشان می‌داد او از پشت هدف ضربه چاقو قرار گرفته است.

کارآگاهان بعد از انتقال جنازه به پزشکی قانونی سراغ همسر مقتول رفتند. زن 21‌ساله که مریم نام دارد در بازجویی‌ها نحوه قتل شوهرش را شرح داد اما ادعا کرد قاتل را نمی‌شناسد. این زن مدعی شد: «شب حادثه با شوهرم برای گردش از خانه بیرون رفتیم و اول کمی تنقلات خریدیم بعد راهی پارک شدیم اما در آنجا فردی که قد بلندی داشت از پشت به جعفر حمله‌ور شد و بعد از اینکه با چاقو به او ضربه زد به سرعت فرار کرد. من که به‌شدت ترسیده بودم نمی‌دانستم چه واکنشی نشان دهم به همین دلیل دوان‌دوان از آنجا دور شدم و به خانه مادرم رفتم.»

ماموران بعد از شنیدن حرف‌های مریم به او ظنین شدند زیرا این زن موضوع حمله به شوهرش را به پلیس گزارش نداده و جعفر را به طرز مشکوکی در پارک رها کرده بود. با این وجود تحقیقات برای افشای راز این جنایت ادامه یافت و کارآگاهان افرادی را یافتند که مقتول و همسرش را دقایقی قبل از حادثه در پارک دیده بودند. آنها گفتند مردی دیگر نیز همراه این زوج بود.

پنهانکاری مریم درباره نفر سوم سبب شد ماموران وی را بازداشت کنند. زن جوان بالاخره اسرار قتل شوهرش را فاش کرد و گفت: «سه سال قبل با اصرار خانواده و فامیل با جعفر ازدواج کردم اما هیچ علاقه‌ای به او نداشتم. بعد از اینکه زندگی مشترک‌مان را شروع کردیم به‌شدت احساس نارضایتی می‌کردم این اوضاع باعث شد بعد از مدتی به برادر شوهرم به نام کریم علاقه‌مند شوم. او نیز مرا دوست داشت. ما مدتی با هم رابطه داشتیم اما هیچ‌کس از این موضوع خبر نداشت. این وضعیت نمی‌توانست دوام پیدا کند و باید راهی را پیدا می‌کردیم تا بتوانیم آزادانه با هم زندگی کنیم به همین دلیل نقشه قتل شوهرم را طراحی کردیم و کریم برادرش را در پارک کشت.»14771484558230569915

این زن ادامه داد: «من قبل از اجرای نقشه مبلغ صدهزارتومان به کریم پول دادم تا با آن چاقو بخرد. او هم این کار را انجام داد و بعد از اینکه از مرگ شوهرم مطمئن شدیم من به خانه مادرم فرار کردم تا بعد بتوانم ادعایی دروغ را مطرح کنم.»

کارآگاهان بعد از اطلاع از جزییات جنایت کریم را بازداشت کردند. این مرد وقتی فهمید مریم همه حقایق را بازگو کرده است، جرمش را گردن گرفت و گفت: «من و مریم برای اینکه بتوانیم با هم زندگی کنیم این نقشه را طراحی کردیم و روز حادثه من به خانه برادرم رفتم و به بهانه رفتن به گردش او و همسرش را از خانه خارج کردم بعد در فرصتی مناسب که کسی ما را نمی‌دید او را با ضربه چاقو کشتم.»

بنابر این گزارش دو متهم در حال حاضر در بازداشت به‌سر می‌برند و تحقیقات از آنها ادامه دارد.

RelatedPost

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است
کلمات کلیدی این خبر: ,

ارسال نظر


آخرین موضوعات