کد خبر: 845 | تاریخ انتشار: ۱۱:۰۳:۰۳ - یکشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۰ | بدون نظر | |

تحمل ۳۲ سال کتک خوردن تا ازدواج دختر جوان

زنی در دادگاه خانواده گفت: شوهرم طی ۳۲ سال زندگی مشترک به شدت مرا کتک می زد و من به خاطر آینده دخترم و تا زمان ازدواج او، این موضوع را تحمل کردم ولی امروز خواهان طلاق هستم.

زنی با مراجعه به دادگاه خانواده شهید محلاتی دادخواست جدایی خود را به قاضی یکی از شعب ارائه کرد.

این زن در حضور قاضی شعبه ۲۴۵ این مجتمع قضایی خانواده با بیان اینکه شوهرم دائم مرا مورد ضرب و شتم قرار می دهد، عنوان کرد: از کتک زدن های شوهرم خسته شده ام و طی ۳۲ سال زندگی تنها به خاطر فرزندم طلاق نگرفتم.

* دخترم ازدواج کرد؛ می خواهم جدا شوم

زن با بیان اینکه تا امروز منتظر ازدواج دخترم بودم تا بتوانم جدا شوم که در حال حاضر این اتفاق افتاده است، اظهار داشت: شوهرم آنقدر بددهن است و دست بزن دارد که هر کس دیگری جای من بود، همان ابتدای زندگی از او جدا می شد.

وی ادامه داد: دخترم هم با جدایی ما موافق است و می گوید که بهترین راه نجات من از دست پدرش جدایی است.

* شوهرم سنگدل است

زن بار دیگر در برابر قاضی با بیان اینکه شوهرم سنگدل است، گفت: شوهرم وقتی مرا کتک می زند اصلاً از این موضوع ناراحت نمی شود و می گوید بار دیگر مرا بدتر کتک خواهد زد.

وی افزود: می خواهم هر چه سریع تر از شوهرم جدا شوم تا هم آبرویم جلوی دامادم حفظ شود و هم خودم را از دست کتک های شوهرم نجات دهم و زندگی راحت تری داشته باشم.

* هیچ گاه همسرم را کتک نزدم

مرد در دادگاه خانواده حضور داشت و با بیان اینکه هیچ گاه همسرم را کتک نزده ام، عنوان کرد: می خواهم همسرم به دنبال بهانه ای برای طلاق نباشد چون حرف هایش دروغ است و اگر مدعی است، باید شاهد بیاورد.

وی ادامه داد: همسرم می خواهد از من جدا شود ولی من او را طلاق نمی دهم حتی اگر از او متنفر شوم؛ به دلیل اینکه امروز مرا به دادگاه کشانده و آبرویم را برده است هرگز او را طلاق نخواهم داد.

* دیگر طاقت کتک خوردن ندارم

زن با بیان اینکه دیگر طاقت ندارم که توسط شوهرم کتک بخورم، اظهار داشت: در حال حاضر شوهرم در دادگاه خودش را به مظلومیت زده است ولی دخترم شاهد ماجراست و می داند که او چگونه مرا آزار داده و کتک می زد.

وی افزود: دخترم در حال حاضر به دادگاه نیامده است ولی اگر لازم باشد او را به عنوان شاهد به دادگاه می آورم تا بتوانم به هر شکلی شده است سریع تر از شوهرم جدا شوم.

* حضور شهود و تأمل قاضی

بعد از صحبت های زن و مرد، قاضی این پرونده چند دقیقه به فکر فرو رفته و سکوت کرد و برای رسیدگی به پرونده حضور شاهد و ارائه نامه پزشکی قانونی را در خصوص ضرب و شتم از سوی مرد خواهان شد.

مرد در انتها بیان کرد: همسرم را طلاق نمی دهم حتی اگر همه دنیا شاهد کتک زدن من باشند چون همسرم را کتک نزده ام و زندگی ام را دوست دارم.-خبرگزاری فارس

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین موضوعات