کد خبر: 8784 | تاریخ انتشار: ۲۲:۲۴:۰۱ - شنبه ۲۴ اسف ۱۳۹۲ | ۱ نظر | |

راه اندازی پرتال تخصصی مددکاری اجتماعی ایران

روزگاران نه چندان دور عناصری مثل خانواده گسترده ،محله ،ارتباطات اجتماعی چهره به چهره و … در بین اقوام ایرانی فراوان بود.

امروزه تغییرات اجتماعی خیلی از عناصر فوق را تحت تاثیر قرار داده است ،ارزشها تغییر یافته ،خانواده های گسترده بتاریخ سپرده شده ، محله از بین رفته و جایگزین آنها خانواده هسته ای، آپارتمانهای چند ده متری و ارتباطات مجازی و … شده است.

حال همه چیز مجازی شده کلاس،دانشگاه، فروشگاه و حتی زندان ! شاید در چند سال آینده تجربه ازدواجهای مجازی ،خانوادهای مجازی و فرزندان مجازی را هم شاهد باشیم !دیگر خیلی از ارزشهای گذشته را در سطور تاریخ باید یافت .حال برای برقراری ارتباط با نسل نو باید به ابزارهای مدرن و پست مدرن و شاید فرا پست مدرن تکیه کرد .باید مهارتهای نو داشت و باید از دریچه نگاه نسل نو به دنیای جدید نگریست .

اینجانب بعنوان دانش آموخته حرفه مددکاری اجتماعی که تجربه اندکی در حوزه رفاه کودکان ،نوجوانان و جوانان دارم .علاقه مند هستم تا بدور ازجهت گیری سیاسی، فرصتی را برای طرح اندیشه های نو درحوزه مددکاری اجتماعی فراهم آورم. طبیعتا باتوجه به اینکه گستره دانش حرفه مددکاری اجتماعی وسیع می باشد و دانش و تجارب اینجانب اندک، علاوه بر بیان اخبار حوزه مددکاری احتماعی در این سایت ،تمرکز خود را به ارایه یافته های پژوهشی و تحلیل سیاست های اجتماعی در چهار حوزه قرارخواهم داد.

stock-data

بدون شک طرح چنین مباحثی مضاف بر اینکه فرصتی را برای به اشتراک گذاردن تجارت بین علاقه مندان به این حوزه ها فراهم می آورد. زمینه ای برای حساس سازی جامعه و مسئولان ایجادخواهد کرد.امیدوارم درآینده نزدیک با توسعه سایت ،بخشی ازاطلاعات به زبان بین المللی در معرض دید مخاطبان عزیز قرار گیرد.

پیروی از رویکرد سلامت نگر در حرفه مددکاری و اعتقادبه توان تاثیر گذاری شبکه وب و فضای مجازی ،انگیزه ای برای راه اندازی این سایت در آستانه نوروز 1393 در اینجانب گردید و خوشحالم که این شروع با اقدام ارزشمند انجمن مددکاران اجتماعی ایران در ایجاد کمپین مددکاری اجتماعی و پیشگیری ازتصادفات همراه شد.

قطعا بدون کمک شما فرهیخته گان طرح دیدگاه های جدید و استمرار فعالیت این سایت امکان پذیر نخواهد بود.لذا صمیمانه دست یاری به سوی شما دراز می نمایم.

سید محمد حسین جوادی

را اندازی پرتال  تخصصی مددکاری اجتماعی ایران را به جامعه علمی مددکاری اجتماعی کشور و جناب آقای دکتر سید محمدحسین جوادی تبریک عرض می نماییم.

وب سایت تخصصی مددکاران اجتماعی

RelatedPost

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


۱ دیدگاه مطلب براي " راه اندازی پرتال تخصصی مددکاری اجتماعی ایران " ارسال شده است.

  1. با سلام و احترام
    بدون شک در دنیای امروز استفاده از تمامی ظرفیت ها برای انتقال دیدگاههاو اخبارمرتبط با حوزه های مختلف از جمله مددکاری اجتماعی ضرورتی اجتناب ناپذیر است.خوشبختانه در چند سال اخیر مددکاران اجتماعی در فضای مجازی فعال تر از قبل شدند و راه اندازی این پرتال تخصصی هم فرصت جدیدی رادر این حوزه ایجادکرده است.ازاستادو دوست فرهیخته و هوشمندجناب آقای دکتر جوادی هم به خاطر راه اندازی این پرتال تشکرمی کنم و به ایشان و جامعه مددکاری اجتماعی ایران تبریک می گویم.
    موسوی چلک

ارسال نظر


آخرین موضوعات