کد خبر: 9061 | تاریخ انتشار: ۱۳:۴۰:۵۵ - دوشنبه ۱۵ ارد ۱۳۹۳ | بدون نظر | |

اورژانس اجتماعی مهمترین برون‌داد نخستین کنفرانس مددکاری اجتماعی ایران

به گزارش خبرگزاری فارس از گناباد، محمد صفایی ظهر امروز در نشست خبری اصحاب رسانه با دست‌اندکاران برگزاری سومین همایش ملی مددکاری اجتماعی که در سالن اجلاس دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد؛ اظهار داشت: یکی از پنج موضوع اساسی کشور مسائل و آسیب‌های اجتماعی است و در نهادهای اجرایی کشور باید این نگاه و نگرش ایجاد شود که ما به سمتی برویم که مددجویان خود را توانمند کنیم.13921113000631_PhotoA

صفایی بیان داشت: در حوزه محلی یا ملی کسانی که کاندیدا می‌شود سعی می‌کنند مهم‌ترین نیازها را برای جلب آرا مردم داشته باشند و به همه مسائل از جمله مسائل اقتصادی، فرهنگی جز مسائل اجتماعی پرداخته می‌شود.

این مقام مسئول گفت: براساس آمار رسمی 70 تا 75 درصد پرونده‌های قضایی در کشور مستقیم یا غیر مستقیم مربوط به اعتیاد، قاچاق مواد مخدر، خشونت و یا طلاق است و این موضوع کاملا مغفول است.

وی افزود: بحث اورژانس اجتماعی اولین برون‌داد نخستین کنفرانس مددکاری اجتماعی بوده و کنفرانس اول و دوم در عرصه ملی نقش بسزایی داشت.

فرماندار گناباد یاد آور شد: مسائل اجتماعی برنامه ششم توسعه توسط دانشگاه آزاد اسلامی گناباد در سومین کنفرانس مددکاری اجتماعی، تدوین می‌شود که این امر از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.
– See more at: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13930213001163#sthash.xa5aYwun.dpuf

RelatedPost

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است
کلمات کلیدی این خبر:

ارسال نظر


آخرین موضوعات