کد خبر: 9150 | تاریخ انتشار: ۰:۰۳:۵۶ - دوشنبه ۲۲ ارد ۱۳۹۳ | ۱ نظر | |

مددکاری در تمامی جوامع امری مقدس است

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، جواد زنجانی صبح امروز در همایش روز مددکار که صبح امروز در ساختمان پژوهش استانداری اردبیل برگزار شد، اظهار داشت: سازمان کمیته امداد با امکانات کم خدمات بسیار خوبی به مددجویان ارائه می‌دهد که واقعاً جای تشکر و قدردانی دارد.

وی تصریح کرد: باید در برابر تلاش‌های شبانه‌روزی مددکاران نهایت تشکر و قدردانی را داشته باشیم و این امر در صورتی اتفاق می‌افتد که محرومیت و فقر را واقعاً درک کرده باشیم و بدانیم که محرومیت سخت‌ترین لحظات را به دنبال دارد.230ca98915247e8a7ceea86c24ae6949

فرماندار اردبیل ادامه داد: خدمت در کمیته امداد یک رسالت انسانی و اسلامی است و مددکاری و یاری مددجویان در تمام جوامع امری مقدس و مورد ستایش است.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، در این مراسم رئیس انجمن مددکاری استان اردبیل نیز با بیان سخنانی گفت: کمیته امداد یک نهاد مقدس است چون که مددکاری اجتماعی یک حرفه مقدسی است و همه در این نهاد قابل سپاس هستند.

امین موحدی تصریح کرد: انجمن مددکاری ایران حدود 33 سال پیش تاسیس شده است و در استان اردبیل نیز این انجمن دو سال پیش شکل گرفت که در این فاصله کوتاه فعالیت بسیاری صورت گرفته است.

وی افزود: برگزاری سه همایش استانی و برقراری جلسات متعدد هیئت مدیره که هم اکنون 10 نفر که از طریق انتخابات معرفی شده‌اند عضو این هیئت مدیره هستند.

رئیس انجمن مددکاری استان اردبیل ادامه داد: یکی از اهداف ما گسترش فعالیت‌های مددکاری اجتماعی است ولی در زمینه آسیب‌های اجتماعی همچنان جامعه با مشکل مواجه است که حل این مشکلات مستلزم این است که مشکلات را بشناسیم و برای رفع آنها اقدام کنیم.

موحدی یادآور شد: رسالت اصلی انجمن مددکاران استان اردبیل بهبود کیفی نحوه خدمات مددکاری اجتماعی است و با بسیاری از سازمان‌ها و ادارات در این زمینه جلسه‌هایی را داشته‌ایم.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، وی با بیان اینکه انجمن مددکاری استان اردبیل 55 نفر عضو دارد، گفت: فعالیت مددکاران اجتماعی در کشور ما در حال رشد است و اگر محیط کار کیفی‌سازی نشود اصول مددکاری اجتماعی نیز نمی‌تواند موفق باشد.

RelatedPost

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است
کلمات کلیدی این خبر: ,


۱ دیدگاه مطلب براي " مددکاری در تمامی جوامع امری مقدس است " ارسال شده است.

  1. جناب آقای موحدی
    باسلام واحترام ازاقدام ارزنده شما سپاسگزاری می کنم.این روز را هم به شما و همه مددکاران اجتماعی تبریک می گویم.
    موسوی چلک

ارسال نظر


آخرین موضوعات