کد خبر: 9235 | تاریخ انتشار: ۱۷:۴۴:۱۹ - یکشنبه ۲۸ ارد ۱۳۹۳ | بدون نظر | |

همکاری شش هزار مددکار اجتماعی با کمیته امداد امام

به گزارش ایرنا، ˈسیدابوالفضل پرپنچیˈ روز یکشنبه در همایش تجلیل از مددکاران کمیته امداد چهارمحال وبختیاری گفت:طرح مددکاران خانواده از حدود دو سال پیش تاکنون برای توانمندسازی مددجویان زیر پوشش این نهاد اجرایی شد.81167927-5702561

وی با بیان تاثیر مطلوب اجرای این طرح برای رسیدگی به امور محرومان، اظهارکرد: در این طرح یک مددکار به طور تخصصی مشکلات و آسیب های خانواده مددجو را شناسایی و پیگیری می کند.

پرپنجی اضافه کرد:خدمات مددکاری برای مددجویان این نهاد، نیازسنجی و اولویت بندی می شود.

استاندارچهارمحال وبختیاری نیز در این همایش با بیان نقش نهادهای حمایتی در حمایت و توانمندسازی از مددجویان گفت:حمایت از اقشار محروم در اولویت طرح هدفمندی یارانه ها در دور جدید است.

ˈقاسم سلیمانی دشتکیˈ افزود:هدفمندی یارانه ها در فاز نخست به سمت زیرساخت ها، توسعه و محرومیت زدایی سوق نیافت و این مشکل، تورم را افزایش داد.

وی همچنین در خصوص وضعیت جذب اعتبارات استان، اضافه کرد:سال گذشته با توجه به وضعیت اقتصادی کشور تنگناهای زیادی وجود داشت که تنها 22درصد اعتبارات عمرانی چهارمحال وبختیاری جذب شد.

به گزارش ایرنا، در همایش تجلیل از مددکاران زیر پوشش کمیته امداد چهارمحال وبختیاری قرارداد بیمه تامین اجتماعی زنان سرپرست خانوار استان نیز امضا شد.

RelatedPost

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین موضوعات