کد خبر: 9269 | تاریخ انتشار: ۱۳:۰۷:۴۶ - چهارشنبه ۳۱ ارد ۱۳۹۳ | بدون نظر | |

نظرسنجی “خیلی مهم” انجمن مددکاران اجتماعی ایران

13930221145108662733453در پی دیدار مددکاران اجتماعی با وزیر کشور، انجمن مددکاران اجتماعی اطلاعیه ای را تحت عنوان “نظرسنجی خیلی مهم” منتشر کرده است.

به گزارش وبسایت تخصصی مددکاران اجتماعی، روز گذشته یک نظرسنجی با موضوع نقش مددکاران اجتماعی در حوزه پیشگیری و کنترل مواد مخدر روی خروجی وبسایت این انجمن قرار گرفت.

در این اطلاعیه آمده است که:

“با توجه به اعلام آمادگی وزیر محترم کشور و دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر،  مبنی بر بهره گیری از ظرفیتهای حوزه مددکاری اجتماعی و حمایت از طرح ها و برنامه های قابل اجرا توسط مددکاران اجتماعی، به نظر شما مددکاران اجتماعی در حوزه کنترل و کاهش مواد مخدر و روانگردان و آسیبهای ناشی از آن در چه زمینه هایی می توانندایفای نقش کنند؟”

این انجمن از کلیه اعضای خود و نیز اساتید و صاحبنظران مددکاری اجتماعی خواسته است تا با شرکت در این نظر سنجی در خصوص زمینه های ورود مددکاران اجتماعی در حوزه مقابله با مواد مخدر و روانگردان همفکری نمایند.

پیش از این، نظرسنجی های دیگری با موضوع نقش مددکاران اجتماعی در حوزه تصادفات، منشور حقوق شهروندی و بلایای طبیعی از سوی انجمن مددکاران انجام شده بود.

البته با توجه به سخنان صریح اخیر وزیر کشور مبنی بر حمایت از طرح های مددکاران اجتماعی این نظرسنجی حائز اهمیت ویژه ای است و به طور ضمنی نشان از میزان حمایت مددکاران اجتماعی از انجمن و نیز نشان دهنده میزان اهمیت موضوع برای متخصصین این حوزه خواهد بود./ پایان پیام

لینک نظر سنجی

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین موضوعات