کد خبر: 929 | تاریخ انتشار: ۱۸:۳۸:۴۹ - دوشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۰ | بدون نظر | |

درخواست طلاق به دلیل مخفی کردن میزان درآمد مرد کارمند


زنی در دادگاه خانواده گفت: حدود 4 سال از زندگی مشترک‌مان می‌گذرد ولی طی این مدت شوهرم یک بار هم میزان درآمدش را به من نگفته و این موضوع را از من مخفی کرده است؛ در واقع او به من بی‌اعتماد است و به همین دلیل نمی‌توانم در کنارش به زندگی ادامه دهم.
خبرگزاری فارس: درخواست طلاق به دلیل مخفی کردن میزان درآمد مرد کارمند

به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا»، زنی با مراجعه به دادگاه خانواده شهید محلاتی دادخواست جدایی خود را به قاضی شعبه 240 این مجتمع قضایی خانواده ارائه کرد.

* شوهرم پول‌هایش را از من مخفی می‌کند

این زن در برابر قاضی این شعبه با اشاره به اینکه شوهرم پول‌هایش را از من مخفی می‌کند، عنوان کرد: می‌خواهم از شوهرم جدا شوم؛ وقتی او به من شک داشته و اعتماد ندارد بهتر است که در کنارش به زندگی ادامه ندهم.

وی ادامه داد: طی 4 سال زندگی مشترک یک بار هم متوجه میزان درآمد شوهرم نشدم چون او این موضوع را از من مخفی کرده و هیچ‌گاه در این خصوص صحبت نکرده است.

* اگر همسرم میزان درآمدم را می‌دانست توقعش بالا می‌رفت

مرد در دادگاه خانواده حضور داشت و با بیان اینکه چنانچه همسرم از میزان درآمدم با خبر می‌شد، توقعش بالا می‌رفت، اظهار داشت: می‌خواهم همسرم دست از لجبازیش بردارد و بداند که دلیل خوبی برای طلاق پیدا نکرده است.

وی افزود: از اینکه همسرم برای طلاق به دادگاه آمده است شوکه شده‌ام و نمی‌توانم این موضوع را باور کنم.

* مادر شوهرم بیشتر از من به شوهرم محرم است

زن بار دیگر در حضور قاضی این شعبه بیان کرد: زندگی که در آن شوهر به زنش اعتماد نداشته و تمام موضوعات را از او مخفی کند، آینده‌ای ندارد و بهتر است قبل از داشتن فرزند از یکدیگر جدا شوند.

وی ادامه داد: شوهرم راجع به کار، درآمد و پس‌اندازش با مادرش صحبت می‌کند ولی مرا محرم اسرارش ندانسته و این موضوعات را مخفی می‌کند؛ در واقع او مادرش را بیشتر از من که همسرش هستم محرم می‌داند.

*‌هر ماه میزان حقوقم را با همسرم در میان خواهم گذاشت

مرد با بیان اینکه همسرم نباید بعد از 4 سال زندگی مشترک، زندگی‌مان را به دلیل مسائل کوچک نابود کند، گفت: برای اینکه زندگی‌مان را حفظ کنم حاضرم از این به بعد هر ماه میزان حقوقم را با همسرم در میان بگذارم؛ اگر واقعاً این مسئله اینقدر برای همسرم مهم است من این موضوع را برای او مطرح می‌کنم.

وی افزود: می‌خواهم همسرم از طلاق منصرف شده و بداند که من زندگی‌مان را دوست داشته و حاضر به جدایی از او نیستم همچنین همسرم باید به من اعتماد کند.

*‌مصالحه بعد از کشمکش بر سر بی‌اعتمادی

قاضی این پرونده بعد از شنیدن اظهارات طرفین، زن و مرد را به مصالحه دعوت کرده و از مرد خواست زنش را امین خود بداند؛ جلسه دادگاه بعد از چند دقیقه سکوت پایان یافت.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین موضوعات