کد خبر: 9340 | تاریخ انتشار: ۱۵:۴۲:۱۰ - سه شنبه ۶ خرد ۱۳۹۳ | ۵ نظر | |

تجلیل از وب سایت تحصصی مددکاران اجتماعی در همایش ملی مددکاران اجتماعی ایران

IMG_1001روز گذشته در بخش پایانی همایش ملی انجمن مددکاران اجتماعی با موضوع نظم اجتماعی و مددکاری اجتماعی از وبسایت تخصصی مددکاران اجتماعی تجلیل به عمل آمد.

به گزارش وبسایت تخصصی مددکاران اجتماعی، در این همایش از مددکاران اجتماعی فعال در حوزه های مختلف تجلیل و قدردانی شد.

از  آقای امین موحدی ، مدیر وب سایت تخصصی مددکاران اجتماعی نیز به دلیل موفقیت ایشان در حوزه رسانه مجازی تقدیر و تشکربه عمل آمده و لوح نقدیری به ایشان اهدا گردید.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


۵ دیدگاه مطلب براي " تجلیل از وب سایت تحصصی مددکاران اجتماعی در همایش ملی مددکاران اجتماعی ایران " ارسال شده است.

 1. وبسایت تخصصی مددکاران اجتماعی از معدود جلوه گاههای اجتماعی است که با دیدی حرفه ای ، بدون جهت گیری سیاسی یا اجتماعی خاصی و بدون وابسته بودن به منابع قدرت با بینشی متکی بر رویکردهای علمی و انسانی فعالیت می کند و مورد اعتماد اکثریت به قریب فعالین حوزه اجتماعی و انسانی است . بلی بزرگترین ویژگی وی مورد اعتماد بودن است. متغیری ارزشمند که برگرفته از شخصیت آقای موحدی و همکارانشان می باشد.
  امید که همچنان سالم و با نشاط ادامه دهید و فراموش نکنیم که در همین شرایط سالمی که شما هستید به هر حال مخالفانی هم خواهیدداشت! جبارزاده مددکار اجتماعی

 2. جواد طلسچی یکتا گفت:

  با سلام و احترام؛ تبریک عرض می کنم. با آرزوی توفیق روزافزون. طلسچی.

 3. جناب آقای امین موحدی ، همکار گرامی
  با سلام و احترام
  انتخاب شایسته وب سایت وزین تخصصی مددکاران اجتماعی را خدمتتان تبریک عرض نموده و آرزوی موفقیت های بی شمار شما را خواهانیم .
  شاد و سلامت باشید .

 4. با سلام و عرض تبریک خدمت جناب آقای موحدی
  به واقع وب سایت تخصصی مددکاران اجتماعی شایسته این تقدیر بود
  موفق باشید

 5. امین موحدی گفت:

  با سلام و تقدیراز لطف و محبت دوستان
  تا شناخت معقول و درستی از هر حرفه ای در جامعه بوجود نیاید عملا نهادینه کردن آن حرفه در جامعه نیز به سختی میسر خواهد بود و یکی از راههای رسیدن به این شناخت ، استفاده از فرصت فضای مجازی است بخصوص حرفه مظلوم و مقدس مددکاری اجتماعی. افراد زیادی در این بعد سالهای سال است که فعالیت می کنند که از همه این عزیزان تقدیر و تشکر می نمایم.
  با سپاسگزاری مجدد-موحدی

ارسال نظر


آخرین موضوعات