کد خبر: 9640 | تاریخ انتشار: ۹:۰۰:۰۰ - شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۳ | بدون نظر | |

عزم شهرداری برای حل معضلات حاشیه‌نشینی شمال تبریز جدی است

شهردار منطقه 10 تبریز از عزم جدی شهرداری برای حل معضل حاشیه نشینی مناطق شمالی تبریز خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، باقر خوشنواز قبل از ظهر پنج شنبه در آئین بهره برداری از خانه سلامت ارم اظهار داشت: هم اکنون حاشیه نشینی در شهر تبریز به یکی از معضلات بزرگ مردم و مسئولان تبدیل شده است به همین دلیل برای حل معضلات حاشیه نشینی شمال تبریز اقداماتی انجام شده است.

وی افزود: از سوی دیگر شهرداری منطقه 10 تبریز پروژه‌های عمرانی و خدماتی متعددی در سطح منطقه به اجرا درمی‌آورد که ازجمله آن‌ها می‌توان به اجرای 21 پروژه مسیرگشایی در این منطقه اشاره کرد که با عملی شدن آن شاهد حل بحران ترافیک در منطقه خواهیم بود.IMG13575811

خوشنواز با اشاره به قول این شهرداری مبنی‌بر افتتاح روزانه یک پروژه گفت: با تمام تلاش در پی تسریع در روند اجرایی پروژه‌های عمرانی شهرداری این منطقه بوده و در صورت محقق شدن بودجه لازم می‌توانیم هر ماه شاهد تحویل یک پروژه عمرانی به شهروندان باشیم.

وی همچنین در خصوص بهره‌برداری از خانه سلامت ارم تبریز گفت: عمده ماموریت‌های خانه‌های سلامت، مددکاری اجتماعی، روانشانی عمومی هستند که در زمینه آسیب های اجتماعی حاصل از شهرنشینی اعم از اضطراب و بداخلاقی ارائه خدمات می‌کنند.

خوشنواز خاطر نشان شد: خانه سلامت ارم تبریز در وسعتی بالغ بر هزار و 500 مترمربع مساحت و 504 مترمربع زیربنا ساخته شده و برای این پروژه عمرانی – بهداشتی هشت هزار و 500 میلیون ریال هزینه شده است.

وی با اشاره به اینکه خانه های سلامت به عنوان ستاد هدایت پروژه محله سالم جهت رسیدن به شهر سالم تعریف شده است، گفت: برگزاری جشنواره ها، کلاسهای آموزشی و برنامه های محلی در این تالار این مرکز پیش‌بینی شده است.

RelatedPost

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است
کلمات کلیدی این خبر: , ,

ارسال نظر


آخرین موضوعات