کد خبر: 9702 | تاریخ انتشار: ۲۲:۳۶:۵۹ - شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۳ | ۱ نظر | |

تجهیز مهدهای کودک استان اردبیل به دوربین

مدیرکل بهزیستی استان اردبیل گفت: والدین کودکان از مهدهای کودک استان، آسوده‌خاطر باشند.
به گزارش گروه استانهای باشگاه خبرنگاران ،رویا احمدیان اظهار کرد: نظارت همه جانبه و مستمر از 271 مهد کودک شهری و روستایی استان اردبیل انجام و با هرگونه کودک‌آزاری و ایجاد اختلالات روحی و روانی در کودکان به شدت برخورد می‌شود.

وی گفت: صدور پروانه‌های تأسیس مهدکودک از این پس با نظارت دقیق و راهبردی انجام خواهد شد و جذب مربیان و خدمه‌های مهدها نیز براساس رشته‌های تحصیلی مرتبط با رشته‌ی کودکیاری انجام خواهد شد.ن

وی از تجهیز مهدهای کودک استان به دوربین‌های مداربسته خبر داد و افزود: با اجرای این طرح تمامی اتفاقات مهدکودک‌ها تحت رصد دقیق سازمان بهزیستی استان خواهد بود.

احمدیان اظهار کرد: بعد از اتفاقات مهدکودک ستایش بلافاصله سازمان بهزیستی استان ظرف 24 ساعت موضوع این کودک آزاری را بررسی و خاطیان را به مراجع قضائی معرفی کرد و همچنین با در جریان گذاشتن این موضوع با سازمان بهزیستی کشور قرار بر این شد که این مهدکودک تا اطلاع ثانوی پلمب شود.

وی افزود: در طول شش ماه نظارت‌های همه جانبه از مهدهای استان انجام شده و از مهدکودک ستایش نیز 4 بار بطور مستمر در این مدت بازدید بعمل آمده و در این بازدیدها هیچگونه گزارشی مبنی بر کودک آزاری مشاهده نشده بود.

مدیرکل بهزیستی استان از انجام هفت جلسه مشاوره رایگان روانشناسی جهت کاهش اختلالات روحی و روانی در کودکان مهدکودک ستایش خبر داد.

انتهای پیام

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است
کلمات کلیدی این خبر:


۱ دیدگاه مطلب براي " تجهیز مهدهای کودک استان اردبیل به دوربین " ارسال شده است.

  1. توصیه می کنم اگر فرزند کوچیکی خصوصا دختر بچه دارید فقط برای یکبار فیلم
    هیس دختر ها فریاد نمی زنن – پوران درخشنده رو ببینید………

ارسال نظر


آخرین موضوعات