کد خبر: 9806 | تاریخ انتشار: ۹:۰۰:۰۳ - پنجشنبه ۲۳ مرد ۱۳۹۳ | ۱۱ نظر | |

سمت جدید دکتر جوادی و انتظارات مددکاران اجتماعی

وب سایت تخصصی مددکاران اجتماعی – همانطوریکه در خبرها نیز شنیدید طی حکمی از سوی دکتر وحیده نگین، سرپرست موسسه آموزش عالی بهزیستی11 کشور، سید محمد حسین جوادی به سمت “معاون آموزشی و پژوهشی ” موسسه آموزش عالی علمی کاربردی بهزیستی کشور منصوب شد.با توجه به اینکه دکتر جوادی خود مددکار اجتماعی و نیز عضو هیئت مدیره انجمن مددکاران اجتماعی ایران می باشد ، از یک نظر یک خبر مسربخشی برای جامعه مددکاران اجتماعی می تواند باشد که یک مددکار اجتماعی متخصص و باتجربه را در پست ارشد مدیریتی دانشگاه ببینند.00
ولی می دانید مددکاری اجتماعی در دانشگاههای جامع علمی کاربردی کشور از کیفیت آموزشی خوبی برخوردار نبوده و در چند سال اخیر باعث نارضایتی بسیاری از دانشجویان ، اساتید و مددکاران اجتماعی شده است بطوریکه دکتر اقلیما رئیس انجمن علمی مددکاری اجتماعی طی نامه سرگشاده ای به وزیر علوم ، اخیرا از وضعیت آموزشی این دانشگاهها انتقاد نموده بود.

استفاده از برخی اساتید غیر مرتبط در آموزش دروس تخصصی مددکاری اجتماعی یکی از مهمترین انتقادات وارده بوده و ظاهرا تدریس در اینگونه دانشگاهها نیازی به مدرس متخصص مددکاری اجتماعی ندارد.و این مسئله باعث شده است دانشگاههای علمی کاربردی نتنها به گسترش کیفی مددکاری اجتماعی کمک ننماید بلکه با آموزش ناقص و غیر تخصصی ، اعتبار حرفه و رشته تحصیلی مددکاری اجتماعی را خدشه دار نماید.امید بر اینست آقای دکتر جوادی به عنوان یکی از مددکاران اجتماعی موفق کشورمان ، که تجربه خدمت چندین ساله در مراکز آموزشی و پژوهشی در سازمانها و وزارتخانه های مختلف را نیز دارند، بتوانند در ایجاد یک تحول اساسی دربهبود کیفیت آموزشی حرفه مددکاری اجتماعی در این دانشگاهها پیشقدم باشند.

 

RelatedPost

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


۱۱ دیدگاه مطلب براي " سمت جدید دکتر جوادی و انتظارات مددکاران اجتماعی " ارسال شده است.

 1. احمدعلی جبارزاده گفت:

  با سلام و تبریک خدمت دکتر جوادی عزیز.
  با شناختی که از ایشان دارم. مطمئنا وجود چنین مددکاری در این سمت اولا باعث وزین شدن این دانشگاه خواهد بود و دیگر اینکه نشانه ای از (هر چند دیر) عقلانیت بهزیستی در استفاده جدی و مدیریتی از نخبگان در حوزه های بالای مدیریتی . امید که ادامه یابد.
  جبارزاده مددکار اجتماعی

 2. صبا گفت:

  من علاقه ی خیلی زیادی به این رشته دارم.. فکر می کردم فقط دانشگاه علامه و توانبخشی تهران این رشته رو دارن. خیلی دیر متوجه شدم که دانشگاه علمی کاربردی در این رشته دانشجو می پذیره.. و خوشبختانه یا متاسفانه شهری که من زندگی میکنم “اهواز” فکر می کنم در یکی دوسال اخیر، دانشگاه بهزیستی و دانشگاه اداره زندان ها هیچ کدوم در این رشته دانشجو نپذیرفته.. و فعلا دارم برای مقطع ارشد دانشگاه علامه میخونم.. امیدوارم که امکان قبول شدن وجود داشته باشه..

 3. مددکار گفت:

  با سلام. من هم تبریک میگم اما سوالم اینه: خوب که چی؟؟؟
  ما مددکاران اجتکاعی کی میخوایم بفهمیم که حقمان خیلی بیشتر از اینه که با این سمت ها جشن و پایکوبی کنیم. من فکر کردم چه اتفاقی افتاده
  معاون آموزشی دانشگاه علمی کاربردی بهزیستی!!!
  آقای جوادی متاسفانه قبلا در جاهایی که بوده امتحانشو پس داده. برای خیلی ها دیگه فرقی نداره ایشون کجا باشن یا نباشن
  من از آقای جبارزاده تعجب میکنم
  لطفا سانسور نکنید

 4. وب سایت تخصصی مددکاران اجتماعی گفت:

  این انتصاب بجا و شایسته را به جامعه علمی مددکاران اجتماعی کشور و جناب آقای دکتر جوادی تبریک عرض نموده و برای ایشان آرزوی توفیق داریم.
  مدیریت و هیئت تحریریه وب سایت تخصصی مددکاران اجتماعی

 5. فاتحی گفت:

  عرض ادب
  انتصاب شایسته برادر بزگوار جناب آقای دکتر جوادی را به سمت معاون آموزشی و پژوهشی موسسه آموزش عالی علمی کاربردی بهزیستی کشور تبریک عرض نموده و از خداوند متعال آرزوی موفقیت و کامیابی را برای ایشان خواستارم.

  سپاس

 6. به هوش باشید مددکاران اجتماعی گفت:

  با سلام خدمت دوستان عزیز
  این سمت را به اقای جوادی تبریک عرض می کنم.
  در ضمن چرا ما عادت داریم کسی که هنوز دانشجوی دکتری است را دکتر خطاب کنیم.
  ولی این جوابی مناسب و قانع کننده در جهت ارتقای کیفیت رشته نمی باشد. با یک نفر قرار نیست یک قشر تجصیلکرده را به بازی بگیرید. کمی به هوش باشید.
  خواهشمندم به جای زدن تیشه به ریشه مددکاران اجتماعی،به فکر جان گرفتن ریشه های در حال تیشه ای شدن باشید.
  با تشکر

 7. مددکار گفت:

  از نوشته ها معلوم است که از ارتقاء یک مددکار همه خوشحال هستند ولی از عملکرد اقای جوادی تو این چند سال که یک واقعیت انکار ناپذیر است ناراضی هستند و اقای جوادی دانشجوی دکترا است نه فارغ التحصیل
  لطفا سانسور و حذف نکنید

 8. یک مددکار اجتماعی گفت:

  تبریک به جناب آقای دکتر جوادی و همه مددکاران اجتماعی ایران.

 9. عبدالهاشم کاوه فیروز گفت:

  با عرض سلام و ادب و تبریک به همه مددکاران اجتماعی ایران به ویژه جناب دکتر جوادی که آرزوی موفقیت برای ایشان و تمام مددکاران فعال کشور را دارم.

 10. کاظم معامله گر گفت:

  فضل الله یوتیه من یشاء والله واسعٌ علیم

  بلی این چنین است فضل خدا که بر هر که خواهد نماید عطا

  آقای دکتر جوادی

  باسلام

  خدا را شاکریم که با عنایات خود برگی دیگر بر افتخارات و شایستگیهای جنابعالی افزوده شد ، با کمال مسرت انتصاب بجا و شایسته ی حضرت عالی را تبریک و تهنیت عرض می نمایم.
  ازدر گاه ایزد منان مزید توفیقات برای خدمتی سرشار از شور و نشاط و مملو از توکل الهی در جهت رشد و شکوفایی موسسه آموزش عالی علمی کاربردی بهزیستی کشور را مسالت دارم. و شکر الله سعیهم

 11. نازنین پورتراب گفت:

  با سلام و عرض تبریک به آقای دکتر جوادی.

ارسال نظر


آخرین موضوعات