کد خبر: 9885 | تاریخ انتشار: ۷:۴۴:۲۶ - یکشنبه ۹ شهر ۱۳۹۳ | ۱ نظر | |

گناباد قطب مسائل اجتماعی و علوم اجتماعی

در راستای برگزاری سومین کنفرانس مددکاری اجتماعی ایران که روزهای دوازده و سیزده شهریورماه جاری در دانشگاه آزاد اسلامی گناباد برگزار خواهد شد. آخرین جلسه مشترک بین مسئولین شهرستان جهت هماهنگی های لازم در ارتباط با این کنفرانس در محل سالن اجتماعات فرمانداری با حضور مهندس صفایی فرماندار، دکتر مجتبوی رئیس واحد گناباد و مسئولین، ادارات و نهادهای دولتی، فرماندهان نظامی و انتظامی، روسای مراکز آموزشی و کارشناسان مربوط برگزار گردید.tmb_23_140827115332

در راستای برگزاری سومین کنفرانس مددکاری اجتماعی ایران که روزهای دوازده و سیزده شهریورماه جاری در دانشگاه آزاد اسلامی گناباد برگزار خواهد شد. آخرین جلسه مشترک بین مسئولین شهرستان جهت هماهنگی های لازم در ارتباط با این کنفرانس در محل سالن اجتماعات فرمانداری با حضور مهندس صفایی فرماندار، دکتر مجتبوی رئیس واحد گناباد و مسئولین، ادارات و نهادهای دولتی، فرماندهان نظامی و انتظامی، روسای مراکز آموزشی و کارشناسان مربوط برگزار گردید. به گزارش گناپا به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاداسلامی گناباد؛در ابتدای این جلسه مهندس صفایی فرماندار گناباد ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و تبریک هفته دولت، برگزاری سومین کنفرانس مددکاری اجتماعی ایران را یک کار بسیار بزرگ خواند. که شهرستان گناباد با پتانسیل ها و توانمندی هایی که دارد، می تواند همانند دو کنفرانس قبلی آن را برگزار نماید. وی به بحث گریز از مرکز در این زمینه اشاره کرد، و به سرانجام رسانیدن بسیاری از امور در غیر از مرکز پرداخت.
مهندس صفایی به همایش ها و کنفرانس هایی که در دانشگاه آزاد اسلامی گناباد تا کنون برگزار گردیده است – همایش بهلول شگفتی روزگار، کنفرانس های برق، مددکاری اجتماعی، همایش ملی عرفان اسلامی و…- اشاره کرد. و به بیان آورده های آن برای شهرستان و واحد گناباد پرداخت. وی یکی از علل راه اندازی رشته دکتری مهندسی برق کنترل را – که تنها در دو واحد دانشگاهی در کشور ایجاد شده است – حاصل برگزاری ششمین کنفرانس مهندسی برق و الکترونیک ایران در واحد گناباد دانست و ابراز امیدواری کرد که با برگزاری سومین کنفرانس مددکاری اجتماعی ایران، رشته کارشناسی ارشد علوم اجتماعی نیز در دانشگاه آزاد اسلامی گناباد تصویب شود.
فرماندار گناباد به موضوع سومین کنفرانس مددکاری اجتماعی ایران اشاره کرد و افزود: به مسائل اجتماعی و آسیب های اجتماعی کمتر توجه می شود و یا اگر به آن پرداخته شود از منظر بومی به آن نگریسته نمی شود. و خواستار این شد که از دریچه و منظر فرهنگ بومی و مکتب اسلامی به آن پرداخته شود.
فرماندار گناباد به حضور بیش از 170 نخبه و عضو هیات علمی برجسته از سراسر کشور و بیش از این تعداد، مدیران در سطح ملی در سومین کنفرانس مددکاری اشاره کرد و عزم مسئولین شهرستان را برای برگزاری سومین کنفرانس مددکاری اجتماعی ایران خواستار شد. و خطاب به مسئولین شهرستان گفت: علاوه بر اینکه یک خدمت در سطح ملی انجام خواهید داد، یک گام بزرگ در راه پیشرفت گناباد بر خواهید داشت.
صفایی در خاتمه خواستار این شد که همه همت کنند و مسائل اجتماعی را آنچنان در شهرستان تمرکز دهند و مطرح نمایند، تا گناباد به عنوان قطب مسائل اجتماعی و علوم اجتماعی در کشور شناخته شود.
دکتر مجتبوی رئیس سومین کنفرانس مددکاری اجتماعی ایران و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گناباد هم در این جلسه اهتمام مسئولین شهرستان را در راستای برگزاری سومین کنفرانس مددکاری اجتماعی ایران ستود. و افزود: مسئولین در استان هم که به اهمیت این کنفرانس و نقش آسیب های اجتماعی واقف هستند پی گیری های خوبی را در زمینه برگزاری کنفرانس انجام داده اند.
رئیس واحد گناباد از دیدار مسئولین شهرستان با دکتر نوبخت معاون هماهنگی و برنامه ریزی رئیس جمهور در ارتباط با برگزاری کنفرانس هم گفت، و از قول سخنگوی دولت در ارتباط با لحاظ شدن امور اجتماعی در برنامه ششم توسعه کشور خبر داد.
در ادامه حسینی عضو هیات علمی واحد گناباد و دبیر اجرایی کنفرانس و مسئولین و روسای ادارات و نهادها و همچنین دبیران کمیته های اجرایی کنفرانس,گزارشی از فعالیت ها ی خود را ارائه دادند.

RelatedPost

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


۱ دیدگاه مطلب براي " گناباد قطب مسائل اجتماعی و علوم اجتماعی " ارسال شده است.

  1. نوروزی گفت:

    باسلام امکان شرکت درهمایش ازطریق دعوت اداری امکان پذیررهست

ارسال نظر


آخرین موضوعات