کد خبر: 9896 | تاریخ انتشار: ۹:۴۳:۲۷ - سه شنبه ۱۱ شهر ۱۳۹۳ | بدون نظر | |

بررسی بیش از 270 مقاله توسط هیات داوران

رییس انجمن مددکاران اجتماعی ایران گفت: بیش از 270 مقاله توسط یکصد نفر از اندیشمندان حوزه علوم اجتماعی برای ارائه در سومین کنفرانس مددکارای اجتماعی ایران مورد داوری قرار گرفت.

سید حسن موسوی چلک روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در گناباد، محل برگزاری سومین کنفوانس مددکاری اجتماعی ایران افزود: برای بررسی این تعداد مقاله در 27 محور 27 کمیته تخصصی از اردیبهشت ماه سالجاری بررسی مقاله را انجام می دهند.81295457-5922864

وی اظهار داشت: از این تعداد مقاله 21 مورد بصورت سخنرانی در دو روز برگزاری کنفرانس ارائه می شود و 170 مقاله نیز بصورت پوستر و تعدادی نیز با شرایط و خواسته های این کنفرانس تشخصیص داده نشده است.

دبیر علمی سومین کنفرانس مددکاری اجتماعی ایرن ادامه داد : در کناراین کنفرانس 27 کمیته علمی پیشنهادهای خود را برای تدوین برنامه ششم توسعه در حوزه مسائل اجتماعی کشورˈ ارائه می دهند.

موسوی چلک گفت: با توجه به پیگیرها و برگزاری دو کنفرانس موفق مددکاری اجتماعی درسالهای گذشته ، تمام دستگاه های مرتبط با حوزه مسائل اجتماعی کشور به تحرک وپوپایی برای کاستن از مشکلات این حوزه وادار شده اند.

وی افزود: سومین کنفرانس مددکاری اجتماعی ایران که با محوریت امور اجتماعی در برنامه ششم توسعه کشور ، 12 و 13 شهریورماه جاری در دانشگاه آزاد اسلامی گناباد برگزار می شود بزرگترین رویدا اجتماعی کشور در حوزه سیاست گذاری اجتماعی است که دستاورد های آن می تواند در برنامه های آتی نیز اثر گزار باشد.

رییس انجمن مددکاران اجتماعی ایران باشاره به حضور گسترده نخبگان واساتید برجسته حوزه مسائل اجتماعی دراین کنفرانس گفت: از انجا که این روداد عملی پژوهشی با همکاری دستگاههای ارشد مرتبط با مسائل اجتماعی و حضور بیش از 400 نفر از اندیشمندان و محققان این حوزه برگزار می گردد ، دستاوردهای ارزنده ای برای این کنفرانس پیش بینی می شود.

موسوی چلک افزود: مقالات ارائه شده از سطح کیفی بسیار بالایی برخوردار است که با توجه به رایزنی های انجام شده با دولت، مجلس شورای اسلامی و مجمع تشخیص مصلحت نظام ، قطعا درستاورد های این کنفرانس در تدوین برنامه ششم توسعه کشور مورد استفاده قرار خواهد گرفت .

وی اظهار امیدواری کرد با برگزاری این کنفرانس و تاثیرات آن در برنامه ششم توسعه کشور، درسالهای آتی ادبیات جدید در حوزه مسائل اجتماعی آغاز شود .

سومین کنفرانس مدد کاری اجتماعی ایران با محور تدوین برنامه ششم توسعه درحوزه جتماعی 12 و13 شهریور ماه جاری توسط دانشگاه آزاد اسلامی ، شورای اجتماعی کشور، سازمان بهزیستی و استانداری خراسان رضوی وهمکاری 16 نهاد، سازمان و ارگان کشوری برگزار می شود.

RelatedPost

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین موضوعات