کد خبر: 3647 | تاریخ انتشار: ۰:۰۰:۲۲ - سه شنبه ۱۲ ارد ۱۳۹۱ | بدون نظر | |

آزمون استخدام ۱۰ هزار نفر در وزارت بهداشت

مدیر کل منابع انسانی وزارت بهداشت اعلام کرد: آزمون استخدام ۱۰ هزار و ۶۰۰ نفر کادر بهداشتی- درمانی برای مراکز تازه تأسیس وزارت بهداشت ۲۶ خرداد در ۴۰ دانشگاه علوم پزشکی کشور برگزار می‌شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از فارس ،حسین مبارکی افزود: وزارت بهداشت امسال 10 هزار و 600 نفر نیروی جدید بهداشتی و درمانی اعم از پزشک،پرستار، ماما و کادر پیراپزشکی برای بیمارستانها و مراکز بهداشتی و درمانی تازه تأسیس در حال افتتاح استخدام می‌کند.

وی افزود: هنوز جزئیات این افراد از این نظر که چه تعداد آنها پزشک، پرستار یا گروه های دیگر بهداشتی و درمانی هستند به طور دقیق مشخص نشده زیرا دانشگاههای علوم پزشکی با توجه به مراکز جدید خود در حال جمع آوری این اطلاعات هستند که هنوز این جزئیات مشخص نشده است.

وی گفت: بعد از مشخص شدن این جزئیات آگهی استخدام در دانشگاههای علوم پزشکی وابسته به وزارت بهداشت منتشر می‌شود.

مدیر کل توسعه منابع انسانی وزارت بهداشت در مورد استخدام 23 هزار نفر برای اجرای قانون ارتقای بهره وری نیروهای بالینی در سال گذشته نیز توزیع داد: تمام ظرفیت استخدامی 23 هزار نفر سال گذشته برای اجرای این قانون پر شد و 23 هزار نفر جذب شدند که 85 درصد آنها پرستار بودند.

وی اضافه کرد: در مواردی که افراد استخدام شده نیروی سابق وزارت بهداشت بودند و تغییر وضعیت شدند، دانشگاه علوم پزشکی به جای این نیروها، نیروی جدید قراردادی استخدام کرد و در مجموع سال گذشته 23 هزار نفر به پرسنل وزارت بهداشت اضافه شد.

مرتبط:
استخدام مددکار اجتماعی در سازمان زندانها

RelatedPost

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است
کلمات کلیدی این خبر:

ارسال نظر


آخرین موضوعات