کد خبر: 3728 | تاریخ انتشار: ۰:۰۰:۳۲ - سه شنبه ۱۹ ارد ۱۳۹۱ | بدون نظر | |

هویت جسد دختر۵ساله راشناسایی کنید+عکس

به گزارش افکار نیوز به نقل از روزنامه خراسان، غروب روز چهاردهم بهمن سال گذشته فردی در تماس با پلیس ۱۱۰، از وجود جسد کودکی داخل جوی آب در منطقه طرق مشهد خبر داد.

در پی دریافت این خبر بلافاصله مأموران انتظامی به محل اعلام شده در نزدیکی یک مسجد عزیمت کردند و با تأیید درستی خبر، قاضی اسماعیل شاکر (قاضی ویژه قتل عمد) را در جریان ماجرا قرار دادند. دقایقی بعد مقام قضایی به همراه پزشک قانونی و عوامل بررسی صحنه جرم به محل کشف جسد عزیمت کرد و بدین ترتیب تحقیقات قضایی در این باره آغاز شد.

جسد مربوط به دختر ۵ ساله ای بود که داخل جوی آب قرار داشت اما در بررسی های اولیه آثار ظاهری که ناشی از ارتکاب جنایت باشد روی جسد مشاهده نشد؛ بنابراین قاضی شاکر دستور داد تا جسد این دختر برای انجام معاینات و تعیین علت مرگ به پزشکی قانونی انتقال یابد و بدین ترتیب تلاش کارآگاهان پلیس جنایی آگاهی خراسان رضوی نیز برای شناسایی هویت جسد آغاز شد.رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی در این باره به
گفت: با توجه به این که اقدامات پلیس برای شناسایی هویت جسد دختر ۵ ساله به نتیجه نرسید قاضی ویژه قتل عمد دستور چاپ عکس این دختر را در رسانه ها صادر کرد.

سرهنگ کارآگاه حسین بیدمشکی افزود: شهروندانی که اطلاعاتی در این باره دارند با تلفن های ۲۱۸۳۷۰۰ – ۲۱۸۳۷۵۶ به پلیس آگاهی خراسان رضوی و یا شعبه ۸۰۹ مجتمع قضایی شهید قدوسی مشهد اطلاع دهند.

با وجود این که پزشک قانونی وجود سیانور را در بدن متوفی مثبت اعلام کرده است اما با توجه به اوضاع و احوال ماجرا و همچنین نحوه کشف جسد و دیگر موارد، مقام قضایی دستور انجام آزمایش ها و معاینات بیشتر پزشکی درباره علت دقیق مرگ این کودک را صادر کرد.

افکارنیوز

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است
کلمات کلیدی این خبر:

ارسال نظر


آخرین موضوعات